Wydrukuj tą strone | Zamknij to okno


 

Imprezy organizowane przez MOSiR Wolsztyn w poszczególnych miesiącach.

Stadion Wolsztyn

 

 KALENDARZ IMPREZ – LISTOPAD 2015

 

6.11. – IV kolejka XVIII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

9.11. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Badmintonie – GIM 1, g. 9:00

9.11. – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie – GIM 1, g. 9:00

13.11. – V kolejka XVIII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

17.11. – Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie – GIM 1, g. 9:30

18.11. – Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Badmintonie – GIM 1, g. 9:30

19.11. – VI kolejka XVIII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

27.11. – VII kolejka XVIII Edycji Wolsztyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej – MSS Świt. g. 14:00

 

Terminarz meczy rozgrywanych na stadionie MOSiR Wolsztyn rozgrywanych przez KS Grom Wolsztyn oraz MUKS Wolsztyn dostępny jest w zakładce Terminarz Meczy.

 


Stadion Wolsztyn          Stadion Wolsztyn

 

UWAGA!!!

Daty poszczególnych imprez mogą ulec zmianie po uzgodnieniach z poszczególnymi gospodarzami obiektów, na których będą rozgrywane zawody. W drugiej połowie września zostaną przesłane do szkół ostateczne wersje kalendarza.

 

Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn w roku szkolnym 2016/2017

 

  • Szkoły Podstawowe
 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

27.09.2016, g. 9.00, WolDK

2.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

30.09.2016, g. 11.00, MOSiR – Stadion

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

7.10.2016, g. 10.00, SP 3

4.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

13.10.2016, g. 9.00, SP 3

5.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

21.10.2016, g. 10.00, MOSiR - Pływalnia

6.

Mistrzostwa u Unihokeju (dz.)

6.10.2016, g. 9:00, Kębłowo

7.

Mistrzostwa u Unihokeju (chł.)

6.10.2016, g. 9:00, Kębłowo

8.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie (dz. i chł.)

9.11.2016, g. 9.00, GIM 1

9.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

---

10.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (chł.)

---

11.

Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach (dz. i chł.)

18.01.2017, g. 10.00, WolDK

12.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (dz.)

26.01.2017, g. 10.00, SP 3

13.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (chł.)

26.01.2017, g. 10.00, SP 3

14.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (dz.)

24.02.2017, g. 10.00, SP 3

15.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

24.02.2017, g. 10.00, SP 3

17.

Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym (dz. i chł.)

21.04.2017 g. 11.00, MOSiR - Stadion

 

  •   Szkoły Gimnazjalne

 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dz. i chł.)

30.09.2016, g. 12.00, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

6.10.2016, g.10.00, MSS Świt.

3.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej  (chł.)

12.10.2016, g. 9.00, MMS Świt.

4.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

21.10.2016, g.10.00, MOSiR - Pływalnia

5.

Mistrzostwa w Unihokeju (chł.)

---

6.

Mistrzostwa w Unihokeju (dz.)

---

7.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie ( dz. i chł.)

9.11.2016, g. 9.00, GIM 1

8.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

4.01.2017, g. 10.00, MSS Świt.

9.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej  (chł.)

4.01.2017, g. 10.00, MSS Świt.

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  (dz.)

10.01.2017, g. 10.00, MSS Świt.

11.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

10.01.2017, g. 10.00, MSS Świt.

12.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (chł.)

22.02.2017, g.10.00, MMS Świt.

13.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (dz.)

22.02.2017, g.10.00, MSS Świt.

14.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej (chł.)

7.04.2017, g. 10.00, MOSiR - Orlik

15.

Otwarte Gimnazjalne Mistrzostwa Wolsztyna w LA (dz. i chł.)

12.04.2017, g.11.00, MOSiR - Stadion

16.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej (chł.)

5.05.2017, g.10.00, GIM 1

17.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej  (dz.)

5.05.2017, g.10.00, Dom Dziecka Wolsztyn

 

2.         Szkolne Imprezy Lekkoatletyczne:

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

 Mityngi „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen S.A. w roku szkolnym 2016/2017

I - 8.09.2016, g. 11.00 MOSiR – Stadion

II - 14.09.2016, g. 11.00 MOSiR – Stadion

III – 20.09.2016,  g. 11.00 MOSiR – Stadion

IV – 3.10.2016, g. 11.00 MOSiR – Stadion

V – 11.04.2017 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VI –9.05.2017 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VII – 17.05.2017 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

VIII – 26.05.2017 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

IX – FINAŁ -1.06.2017 g. 11:00 – MOSiR – Stadion

2.

Mityng Dzieci Klas III Szkół Podstawowych

13.06.2017, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                             

3.

Mityng Lekkoatletyczny Gimnazjalistów Klas I

29.09.2016, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                             

4.

Otwarte Gimnazjalne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Wolsztyna

21.04.2016, g. 11.00 MOSiR - Stadion                                                     

5.

Otwarte Gimnazjalny Mityng  Lekkoatletyczny

16.09.2016, g.11.00,MOSiR – Stadion