Wydrukuj tą strone | Zamknij to okno


 

Imprezy organizowane przez MOSiR Wolsztyn w poszczególnych miesiącach.

Stadion Wolsztyn

 

KLAENDARZ IMPREZ – CZERWIEC 2015

2.06. – Finał Miejski Czwartków LA – MOSiR-Stadion, godz. 11:00

12.06. – Mityng LA Dzieci Klas III – MOSiR-Stadion, godz. 11:00

20.06. – 70-lecie KS Grom Wolsztyn – MOSiR-Stadion, g. 12:00

21.06. - Singlowy Turniej Tenisowy dla Młodzieży – MOSiR-Stadion, g. 10:00

23.06. – Parafiada – Stadion, g. 10:00

24.06. – Dzień Sportu GIM 2 Wolsztyn – MOSiR-Stadion, g. 8:00

25.06. – Dzień Sportu ZSS – MOSiR-Stadion, g. 8:00

27.06. – XII Ogólnopolski Turniej Meblarzy W Piłce Nożnej 7-io Osobowej – Szynaka Meble – MOSiR-Stadion, g. 11:00


Terminarz meczy rozgrywanych na stadionie MOSiR Wolsztyn rozgrywanych przez KS Grom Wolsztyn oraz MUKS Wolsztyn dostępny jest w zakładce Terminarz Meczy.

 


Stadion Wolsztyn          Stadion Wolsztyn

 

UWAGA!!!

Daty poszczególnych imprez mogą ulec zmianie po uzgodnieniach z poszczególnymi gospodarzami obiektów, na których będą rozgrywane zawody. W drugiej połowie września zostaną przesłane do szkół ostateczne wersje kalendarza.

Imprezy szkolne o randze Mistrzostw Gminy Wolsztyn w roku szkolnym 2013/2014

 

  • Szkoły Podstawowe

 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

30.09.2014, g. 11.00, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

15.10.2014, g. 10.00, SP 3

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

23.10.2014, g. 10.30, MOSiR - Pływalnia

4.

Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

5.11.2014, g. 9.00, SP 3

5.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie (dz. i chł.)

6.11.2013, g. 9.00, GIM 1

6.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

5.12.2014, g. 10.00, WolDK

7.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

---

8.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (chł.)

---

9.

Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach (dz. i chł.)

9.01.2015, g. 10.00, WolDK

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (dz.)

30.01.2015, g. 10.00, SP 3

11.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

30.01.2015, g. 10.00, SP 3

12.

Mistrzostwa u Unihokeju (dz.)

12.03.2015, g. 9:00, Kębłowo

13.

Mistrzostwa u Unihokeju (chł.)

12.03.2015, g. 9:00, Kębłowo

14.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (dz.)

---

15.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej (chł.)

24.02.2015, g. 10.00, SP 3

17.

Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym (dz. i chł.)

23.04.2014, g. 11.00, MOSiR - Stadion

 

  •  Szkoły Gimnazjalne

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dz. i chł.)

30.09.2014, g. 11.30, MOSiR – Stadion

2.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (dz. i chł.)

13.10.2014, g.10.00, MSS Świt.

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu (dz. i chł.)

23.10.2014, g.11.00, MOSiR - Pływalnia

4.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej  (chł.)

4.11.2014, g. 9.00, MMS Świt.

5.

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie ( dz. i chł.)

6.11.2014, g. 9.00, GIM 1

6.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej (dz.)

2.12.2014, g. 9.00, GIM 1

7.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej  (chł.)

2.12.2014, g. 9.00, GIM 1

8.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (chł.)

20.01.2015, g.10.00, MMS Świt.

9.

Mistrzostwa w Piłce Koszykowej  (dz.)

20.01.2015, g.10.00, MSS Świt.

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej  (dz.)

4.02.2015, g. 10.00, MSS Świt.

11.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej (chł.)

4.02.2015, g. 10.00, MSS Świt.

12.

Mistrzostwa w Unihokeju (chł.)

17.03.2015, g. 9.00, GIM Kębłowo

13.

Mistrzostwa w Unihokeju (dz.)

17.03.2015, g. 9.00, GIM Kębłowo

14.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej (chł.)

27.04.2015, g. 10.00, MOSiR - Orlik

15.

Otwarte Gimnazjalne Mistrzostwa Wolsztyna w LA (dz. i chł.)

15.04.2015, g.11.00, MOSiR - Stadion

16.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej (chł.)

18.05.2015, g.10.00, Park-Plaża

17.

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej  (dz.)

18.05.2015, g.10.00, Park-Plaża

 

 

Stadion Wolsztyn

 

Lp.

NAZWA IMPREZY

DATA

1.

 Mityngi „Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen S.A. w roku szkolnym 2014/2015

I - 19.09.2014, g. 10.30 MOSiR - Stadion                              

II - 25.09.2014, g. 10.30 MOSiR - Stadion 

III - 1.10.2014, g. 10.30 MOSiR - Stadion

IV -7.10.2014, g. 10.30 MOSiR - Stadion

V -  5.05.2015, g. 11.00 MOSiR Stadion

VI -13.05.2015, g. 11.00 MOSiR Stadion

VII - 22.05.2015, g.11.00 MOSiR - Stadion

VIII Finał Miejski - 28.05.2015, g. 11:00 - MOSiR Stadion          

2.

Mityng Dzieci Klas III Szkół Podstawowych

1.06.2015, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                             

3.

Mityng Lekkoatletyczny Gimnazjalistów Klas I

18.09.2014, g.11.00,MOSiR - Stadion                                                              

4.

Gimnazjalny Mityng Lekkoatletyczny

23.09.2014, g. 11.00, MOSiR - Stadion